Orphelia® Dames Bicolore 18K Ring (sieraad) RD-33013
Authenticiteit Gegarandeerd
Vrouwen
Wit
Ring
Bicolore 18K
0.5cm
Out of stock
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())">
Vrouwen
Wit
Ring
Bicolore 18K
0.5cm
As low as:
€ 0,00 EUR
€ 0,00 EUR
Out of stock
Specificaties
Transportkosten
| SKU | RD-33013 |
|---|---|
| EAN | 5415190149692 |
| Gewicht | 5.200000 |
| Merk | Orphelia |
| Artikelsoort | Ring |
| Geslacht | Vrouwen |
| Edelsteenkleur | Wit |
| Metaalsoort | Bicolore 18K |
| Breedte | 0.5cm |
De verzendkosten calculator geeft u het bedrag dat de levering u zal kosten.
This product is only shipped to
Shipping to
kost
Import costs
Duur
Courier
Specificaties
| SKU | RD-33013 |
|---|---|
| EAN | 5415190149692 |
| Gewicht | 5.200000 |
| Merk | Orphelia |
| Artikelsoort | Ring |
| Geslacht | Vrouwen |
| Edelsteenkleur | Wit |
| Metaalsoort | Bicolore 18K |
| Breedte | 0.5cm |
More from this brand
Transportkosten
De verzendkosten calculator geeft u het bedrag dat de levering u zal kosten.
This product is only shipped to
Shipping to
kost
Import costs
Duur
Courier