Raymond Weil® Analogue 'Freelancer' Men's Watch 2781-SP5-20051
Authenticiteit Gegarandeerd
42mm
RVS
Zwart
Rond
Mannen
Analoog
Automatisch
RVS
Watch
In Voorraad
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())">
42mm
RVS
Zwart
Rond
Mannen
Analoog
Automatisch
RVS
Watch
€ 3.075,00 EUR
€ 3.075,00 EUR
In Voorraad
Levering woensdag, 15 apr,
bestel binnen
Specificaties
Transportkosten
| SKU | 2781-SP5-20051 |
|---|---|
| EAN | 7611784053026 |
| Gewicht | 192.000000 |
| Modelnaam | Freelancer |
| Merk | Raymond Weil |
| Artikelsoort | Watch |
| Geslacht | Mannen |
| Band Kleur | Multi |
| Bandmateriaal | RVS |
| Breedte van de riem | 21mm |
| Kastkleur | Multi |
| Diameter van de kast | 42mm |
| Materiaal van de Kast | RVS |
| Vorm | Rond |
| Dikte kast | 10mm |
| Lug to Lug hoogte | 52mm |
| Kleur van de wijzerplaat | Zwart |
| Glassoort | Saffierglas |
| Tijdweergave | Analoog |
| Bandsluiting | Deployment clasp |
| Mechanisme | Automatisch |
De verzendkosten calculator geeft u het bedrag dat de levering u zal kosten.
This product is only shipped to
Shipping to
kost
Import costs
Duur
Courier
Specificaties
| SKU | 2781-SP5-20051 |
|---|---|
| EAN | 7611784053026 |
| Gewicht | 192.000000 |
| Modelnaam | Freelancer |
| Merk | Raymond Weil |
| Artikelsoort | Watch |
| Geslacht | Mannen |
| Band Kleur | Multi |
| Bandmateriaal | RVS |
| Breedte van de riem | 21mm |
| Kastkleur | Multi |
| Diameter van de kast | 42mm |
| Materiaal van de Kast | RVS |
| Vorm | Rond |
| Dikte kast | 10mm |
| Lug to Lug hoogte | 52mm |
| Kleur van de wijzerplaat | Zwart |
| Glassoort | Saffierglas |
| Tijdweergave | Analoog |
| Bandsluiting | Deployment clasp |
| Mechanisme | Automatisch |
More from this brand
Transportkosten
De verzendkosten calculator geeft u het bedrag dat de levering u zal kosten.
This product is only shipped to
Shipping to
kost
Import costs
Duur
Courier



































