Swarovski® 'Matrix' Dames Metaal Collier - Zilverkleurig 5692533
Authenticiteit Gegarandeerd
Vrouwen
Wit
Collier
45cm
Zilver
Metaal
3cm
Out of stock
Main image
Click to view image in fullscreen
calcActive())">
Vrouwen
Wit
Collier
45cm
Zilver
Metaal
3cm
€ 450,00 EUR
€ 450,00 EUR
Out of stock
Specificaties
Transportkosten
| SKU | 5692533 |
|---|---|
| EAN | 9009656925331 |
| Modelnaam | Matrix |
| Merk | Swarovski |
| Geslacht | Vrouwen |
| Edelsteenkleur | Wit |
| Hoogte | 4.9cm |
| Artikelsoort | Collier |
| Lengte | 45cm |
| Metaal kleur | Zilver |
| Metaalsoort | Metaal |
| Breedte | 3cm |
De verzendkosten calculator geeft u het bedrag dat de levering u zal kosten.
This product is only shipped to
Shipping to
kost
Import costs
Duur
Courier
Specificaties
| SKU | 5692533 |
|---|---|
| EAN | 9009656925331 |
| Modelnaam | Matrix |
| Merk | Swarovski |
| Geslacht | Vrouwen |
| Edelsteenkleur | Wit |
| Hoogte | 4.9cm |
| Artikelsoort | Collier |
| Lengte | 45cm |
| Metaal kleur | Zilver |
| Metaalsoort | Metaal |
| Breedte | 3cm |
More from this brand
Transportkosten
De verzendkosten calculator geeft u het bedrag dat de levering u zal kosten.
This product is only shipped to
Shipping to
kost
Import costs
Duur
Courier































